Zespół

Naszą siłą jest różnorodność. Tworzymy zespół, który dzięki zróżnicowanym kompetencjom potrafi dostrzec szerszy obraz biznesu naszych klientów.

Filip Wolfart

Współtworzę IP od 2005 roku, ale znamy się o wiele dłużej. Moją rolą jest projektowanie, realizacja i nadzór nad projektami rozwojowymi.

Barbara Kubicka-Kluczny

Jestem w IP od 23 lat, czyli od samego początku, założyłam tę firmę razem z Magdą Kossakowską. Moją rolą w IP jest współtworzenie nowych metodyk pracy i produktów, które przybliżają naszych klientów do prawdziwej skuteczności w realizacji celów.

Specjalizuję się w tworzeniu i realizowaniu projektów opartych na metodologii Cross Development, doskonalących kompetencje liderskie kadry menadżerskiej, w zakresie m.in. Inteligencji Społecznej. Pasjonuję się też pracą z zespołami biznesowymi, które ucząc się dochodzą do efektu synergii. Jako coach szczególnie interesuję się wspieraniem kobiet menadżerek, budujących swoją rolę, autorytet i skuteczność.

Magda Kossakowska

Jestem w IP od początku jej istnienia. Miałam zaszczyt i przyjemność 23 lata temu wraz z Basią Kubicką zakładać spółkę. Moją rolą w IP jest współtworzenie i realizowanie strategii biznesowej naszej firmy. Specjalizuję się w tworzeniu i realizowaniu projektów identyfikowania i rozwijania osób z wysokim potencjałem, projektowaniu i przeprowadzaniu dopasowanych do celów strategicznych firm procesów diagnostycznych.

Edukuję przyszłych specjalistów i menadżerów, współpracując z wrocławskimi uczelniami wyższymi.

Viola Sulima

Jestem w IP od 2009 roku. Specjalizuję się w tworzeniu narzędzi i uczeniu zarządzania, sprzedawania, trenowania i prezentowania.

W pracy najważniejsza są dla mnie skuteczność (uwielbiam dobrze dopasowane i świetnie działające narzędzia) oraz dobre relacje z ludźmi,

Paweł

Moją rolą w IP jest realizacja działań diagnostycznych, doradczych i rozwojowych w języku polskim i angielskim. Specjalizuję się w przygotowywaniu i przeprowadzaniu szkoleń w zakresie zarządzania, sprzedaży i obsługi Klienta oraz przeprowadzaniu badań Assessment/Development Centre.