O nas

Idea to siła napędowa biznesu. Wyznacza cel, inspiruje i jednoczy. W Inżynierii Personalnej towarzyszymy i pomagamy w rozwoju firm oraz pracowników, którzy je tworzą. Uwalniamy potencjał ludzi i zespołów, które swoją pracą sprawiają, że najśmielsze idee nabierają realnych kształtów.

Metoda

Zobacz jak pracujemy

Zespół

Poznaj nas

Referencje

Rozpoczęliście u nas proces uczenia się organizacji i siebie nawzajem. Uważam to za sukces. Nasze dwa polskie zakłady odniosły ogromny sukces i jestem z tego dumna. Dzięki temu Polska zmieniła znaczenie na mapie w naszej korporacji, pokazała mocne strony.

ANNA KROGULSKA

HR PROJECT MANAGER, MODEL OBALY A. S.

Dla mnie osobiście ugruntowaniem naszej wieloletniej współpracy była sytuacja z poprzedniego roku, gdy nie podjęliście się pracy dla nas przy projekcie, który z góry był skazany na porażkę i wszyscy zdawaliśmy sobie z tego sprawę. Było to dla mnie potwierdzeniem mojej opinii o Was – że kierujecie się swoimi wartościami, trzymacie się ich w każdej sytuacji.

MAGDALENA KOWALSKA

COUNTRY HR MANAGER, ARDAGH GROUP

Inżynieria Personalna to ludzie pełni pasji, którzy pracują dla nas tak, jakbyśmy byli ich firmą, nie odpuszczają, zależy im – tak, jak nam – na wysokiej jakości wszystkich procesów. Angażują się w każdy etap pracy, stworzyli wraz z nami zręby tego, kim teraz jesteśmy. Potrafią mówić trudną prawdę, nie boją się konfrontacji. Mamy przekonanie, że ludzie IP, ich praca, są prawdziwą częścią naszej kultury, z której jesteśmy dumni.

JACEK STRYCHARCZYK

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY, PANALPINA POLSKA

Najcenniejszym dla mnie było poznanie zupełnie nowych teorii dotyczących problemów, z którymi borykam się na co dzień. Prowadzący przekazali nam ogrom praktycznych informacji. Nie była to zwykła merytoryka, ale wiedza przekazywana z przyjemnością, z pasji, przy jednoczesnej dobrej zabawie. Zmiany, jakie we mnie uruchomiło to szkolenie, zacząłem wprowadzać natychmiast i co najważniejsze – TO DZIAŁA!

UCZESTNIK

PROGRAMU ROZWOJOWEGO

Wspólnie z Inżynierią Personalną pracujemy nieprzerwanie od ponad roku. W ich ręce powierzyliśmy głównie szerokorozumianą pracę nad poszerzeniem kompetencji Zespołu Menedżerskiego. Kluczowym elementem jakości usług Inżynierii jest nieszablonowe, a przede wszystkim indywidualne podejście do naszych potrzeb. Jako Zespół czujemy, że jesteśmy w profesjonalnych rękach, w których nasze potrzeby są zawsze w pełni zadbane. Niech za najlepszą rekomendację posłuży fakt, że nasza wspólna praca przyniosła i nadal przynosi wymierne efekty w realizacji naszych biznesowych celów.

MANAGEMENT MEDIPE

Od kilku lat kooperujemy z Inżynierią Personalną, głownie podczas cykli szkoleniowych dla początkujących liderów. Te spotkania weszły już do kanonu naszych działań rozwojowych, a gdy chodzi o trenerów IP to zawsze możemy liczyć na elastyczność, profesjonalne doradztwo i aktualną wiedzę biznesową i edukacyjną. Szkolenia są również bardzo wysoko oceniane przez naszych pracowników. W pełni polecamy Inżynierię Personalną jako partnera w projektach rozwojowych.

ANNA NOWAK-PILARSKA

SOLARIS, KIEROWNIK ROZWOJU ORGANIZACJI

Dzisiaj słów kilka o moim ulubionym duecie szkoleniowym: Barbarze Kubickiej i Magdalenie Kossakowskiej. Pierwszy raz zetknęłam się z Inżynierią Personalną w 2021 roku. Basia i Magda w roli coachów, superwizorów oraz trenerów dzięki wnikliwej analizie potrzeb firm i pracowników, dobraniu najlepszych metod i narzędzi zarówno dla zespołów jaki jednostek w sposób niezwykle konsekwentny dążą z uczestnikami do celu. Pokazują jak na co dzień wykorzystywać zdobyte na szkoleniu umiejętności i jak utrzymać dobre praktyki. Firmy dzięki rekomendacjom Basi i Magdy są w stanie lepiej zbadać jakim potencjałem i kompetencjami zarządzają a pracownicy m.in. dzięki follow up mają możliwość pracować nad sobą w bardzo otwartej, bezpiecznej i pełnej szacunku do drugiego człowieka atmosferze. Z przyjemnością rekomenduję Inżynierię Personalną jako firmę godną zaufania.

PAULINA PTASZEK

DYREKTORKA PERSONALNA HOPI POLAND

Pomimo złożoności i ilości oczekiwań z naszej strony – trenerzy IP wywiązali się z całości przedsięwzięcia, wykazali się dużą cierpliwością, umiejętnością słuchania i reagowania na zmieniające się wymagania projektu. Możemy polecić Inżynierię Personalną, jako skutecznego partnera w transformacji kulturowej firmy oraz w procesie uwalniania potencjału ludzi i zespołów

Zarząd Firmy ANWIS Sp. z o.o.

Filip Wolfart, jak na dość moim zdaniem „proceduralną” branżę, potrafi zaproponować nieszablonowe rozwiązania, których trudno szukać w książkach lub poradnikach. Nie trzyma się utartych schematów – przystosowuje się do środowiska, w którym pracuje, wnika w nie, a następnie wyciąga z niego to, co najcenniejsze. Wyzwala potencjał firmy/menagera/zarządu, w sposób którego trudno się nauczyć.

Wojciech Kasina

COO Internet Union SA