Magda Kossakowska

PREZESKA ZARZĄDU, DIAGNOSTKA, WYKŁADOWCA, COACH, TRENERKA BIZNESU, ANALITYK TRANSAKCYJNY I KONSULTANTKA

Jestem w IP

od początku jej istnienia. Miałam zaszczyt i przyjemność wraz z Basią Kubicką zakładać spółkę.

SPECJALIZUJĘ SIĘ W

tworzeniu i realizowaniu projektów identyfikowania i rozwijania osób z wysokim potencjałem, projektowaniu i przeprowadzaniu dopasowanych do celów strategicznych firm procesów diagnostycznych. Edukuję przyszłych specjalistów i menadżerów, współpracując w kompleksowych projektach biznesowych. Od wielu lat interesuję mnie również temat motywowania – szukam wytrwale kluczy do budowani i wzmacniania osobistego zaangażowania pracowników, opartego na zaufaniu, współpracy i empatii w relacjach, a także dobrym rozumieniu swojej odpowiedzialności za wynik biznesowy. Realizacją moich pasji edukacyjnych jest również kooperacja z wrocławskimi uczelniami wyższymi, gdzie jako praktyk przekazuję wiedzę i umiejętności przyszłym liderom i ekspertom.

NA MOIM BIURKU NIE MOŻE ZABRAKNĄĆ

zdjęć moich dzieci, które są dla mnie dumą i źródłem radości, a także całego stosu książek i publikacji, w których szukam inspiracji do ulepszania rozwiązań, nad którymi pracuję.

Cytat

„Po latach pracy nad tworzeniem i doskonaleniem kluczowych procesów biznesowych nadal zaskakuje mnie, jak często w biznesie zaniedbywany jest proces najbardziej kluczowy – proces myślowy.”

Kontakt

magda@inzynieriapersonalna.pl

Prowadzone szkolenia

Wdrożenia